עולם הטנטרה

 • 73 - דברים שהורסים מערכות יחסים, פרק 1
  לפעמים אנחנו לא מבינים מה מרחיק אותנו מאנשים שאנחנו אוהבים או מה מרחיק אותם מאיתנו. אנחנו גם לא יודעים שדפוסי התנהגות מסויימים שלנו גורמים להתרחקות הזאת, לסגירה של הלב אחד לשני ואפילו סלידה. אם רק נבין מה בתוכנו יוצר את הקרעים אז אולי נוכל להחזיר קרבה בינינו.
 • 72 - להגשים את כמיהת הלב שלך
  לכל אחד ואחת מאיתנו יש כמיהה, משהו שמושך אותנו ואת הלב שלנו ומבקש להתממש. לחלקנו זה הרצון לזוגיות, ילדים או פרנסה טובה. ולחלקנו זו הכמיהה למצוא את הדרך הרוחנית שלנו, את המורה שיוביל אותנו בדרך, את התרגול שעובד בשבילנו. עבור אנשים מסויימים הכמיהה היא מרכז החיים. בסרטון הזה אני חולקת אתכם את הסיפור שלי על כמיהת הלב שליוותה אותי שנים וההגשמה שלה, וגם אני חולקת בסרטון טיפים והשראה להגשמת הכמיהה שלכם.
 • 71 - טיפים להתמודד עם רגשות אשמה
  רגשות אשמה יכולות להיות משהו שמכרסם אותנו עמוק עמוק בפנים ויכול להשפיע על חיינו עד לרמה שלא נוכל לתפקד ורק נאכל לעצמנו את הראש כל הזמן. בפרק הזה אתן כמה טיפים לאיך להתמודד עם הרגשות האלו ואיך להשתחרר מהן
 • 70 - החופש והעצמה שביציבות
  בני אדם אוהבים חופש, ובעצם כל יצור חי אוהב חופש ולהיות חופשי, אני מצאתי שחופש אמיתי מגיע בתוך גבולות יציבים וברורים.
 • 69 - הסיבות הנסתרות של ספקות, כעסים, פחד וחוסר החלטיות
  כשעולות בנו התחושות האלו אנחנו בדרך כלל מרגישים חוסר נוחות ונסגרים, אם נבין מה הסיבה לרגשות האלו ואיך אפשר להתגבר עליהן אז יהיו לנו כלים ויכולת להביא יותר קלילות, זרימה, תנועה ושמחה לחיים שלנו בכל תחום.
 • 68 - איך לחיות את החיים בקלילות
  בסרטון הזה אני מארחת את אננדה דאס בנושא שהוא כל כך טוב בו, לחיות את החיים בקלילות ועם חוש הומור.
 • 67 - התרגולים של הטנטרה
  הטנטרה היא מדע מדוייק של טיהור, התפתחות ואיחוד. בסרטון הזה אני חולקת אתכם על התרגולים החשובים של הטנטרה והמשמעות שלהם.
 • 66 - ההתמכרות הקשה ביותר שלנו
  הסיבות לבעיה ותרגילים להשתחרר מאחת ההתמכרויות הגדולות ביותר של זמננו - והיא ההתמכרות לטלפון.
 • 65 - תרגיל זוגי 2
  הסרטון הזה הוא כמו ממתק קטן, תרגיל קטן ומקסים לשיפור מערכת היחסים והתקשורת שלנו. לא משנה אם אתם בזוגיות עכשיו או לא, אתם תוכלו להשתמש בתרגיל הזה.
 • 64 - לשחרר ולהתמסר עם אננדה דאס
  אנחנו מחזיקים חזק בכל מיני אמונות, מחשבות, הרגלים ורצונות וככל שאנחנו אוחזים חזק יותר, כך קשה לנו ומאתגר יותר. כאן ליד נהר הגנגס בחרתי לראיין את אננדה דאס על שיחרור והתמסרות.
 • 63 - מחיר הריצוי
  בואו רגע נדבר על זה. על הצורך לרצות, מאיפה זה מגיע, למה בכלל הוא עולה בנו? איך נזהה שאנחנו מרצים וכיצד נוכל להבין מה זה גורם לנו ואיך לשנות את זה.
 • 62 - לחצות את הגשר, לחצות מכשולים
  יש אתגרים גלויים לעיין שאנחנו יכולים לראות מרחוק, ויש אתגרים נסתרים, השאלה היא היא, מה אנחנו עושים כאשר אנחנו נתקלים באתגר? האם אנחנו מתמודדים איתו או מוותרים מראש? ומה גשר קשור לכל זה?
 • 61 - המשמעות של זוגיות בדרך הרוחנית
  אם בחרנו ללכת בדרך הרוחנית ויחד עם זאת להיות בזוגיות אז כדאי שנדע כמה דברים על המשמעות של הזוגיות בדרך. זוגיות טובה ומדוייקת יכולה לתמוך בהתפתחות והצמיחה שלנו ויש כמה דברים שכדאי לדעת על זה. על כך אדבר בסרטון הזה
 • 60 - אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים
  אנחנו רוצים שיקרו ניסים בחיים שלנו ושהחיים שלנו יהיו קסומים, אבל השאלה היא האם אנחנו מעיזים לצאת לדרך? האם אנחנו מעיזים לשחרר את הידוע כדי לגלות את המופלא?
 • 59 - החופש שבזוגיות עם אפרת (מבן ואפרת)
  אחד האתגרים שזוגות נתקלים בהם זה תחושת החופש. כמה חופש נשאר לי? מה החופש אומר עבורי? וכמה אני נותנת או נותן חופש לבן או בת הזוג שלי. במסע הנוכחתי שלי בהודו, אני חולקת זמן איכות עם אפרת (מבן ואפרת) שהיא מורה לטנטרה ואישה מקסימה ממש והחלטתי לראיין אותה על הנושא.
 • 58 - לדעת לסיים מערכת יחסים
  אחד הדברים הקשים והמבאסים יותר שאנחנו חווים בחיים שלנו זו סיום של מערכת יחסים שהיינו בה, במיוחד כזאת שבנינו בה עתיד יחד, היינו הרבה שנים או חודשים יחד, החיים שלנו התערבבו, בילנו הרבה זמן יחד. ופתאום אנחנו עומדים מול דילמה – האם לפרק את האיחוד של השניים, את היחד, ולהפוך שוב להיות אחד לבד? וכאן עולות כל כך הרבה שאלות וחששות. הפרק הזה מוקדש כולו לנושא זה ונענה בו על השאלות : איך להחליט אם להמשיך או להפסיק? אם החלטנו להשאר מה לעשות? איך החלטנו לסיים, איך לעשות זאת. ומה לעשות אחרי שהכל נגמר.
 • 57 - הדרמה בחיינו
  יש רגעים בחיים שאנחנו מוצאים את עצמנו לגמרי בדרמה של חיינו, אם זה מדברים קטנים או גדולים. אבל אנחנו לא חייבים לחיות בדרמה, אפשר גם אחרת...
 • 56 - בני זוג שלוקחים כמובן מאליו
  כמה שאנחנו לא אוהבים שלוקחים אותנו כמובן מאליו! יש מישהו שאוהב? אז למה אנחנו עושים את זה במערכות יחסים לפעמים? בואו נדבר על זה רגע.
 • 55 - סליחה אתה פנוי?
  אנחנו לפעמים לא ממש יודעים איך להתחיל שיחה. במיוחד עם בני הזוג שלנו! הרבה פעמים איך שאנחנו פותחים שיחה עם בן הזוג זה משפיע בכלל על כל מערכת היחסים שלנו. בסרטון הזה אני מסבירה עוד על הנושא.
 • 54 - איך להכניס יותר אור לחיים שלנו?
  ולם הטנטרה עם נעמה הנגבי #54 - איך להכניס יותר אור לחיים שלנו? אחד מהסודות היפים של חנוכה זה שחנוכה הוא חג שמאפשר ליותר אור להכנס לתוכנו וגם זמן לחזור לחיבור פנימי עמוק. בסרטון הזה אדבר על הדרכים שניתן לעשות זאת.
 • 53 - תרגיל זוגי 1
  אם אנחנו רוצים לשמור על זוגיות מלאת חיים, הרמונית, כייפית ואוהבת אז זה דורש מאיתנו תשומת לב לא רק אחד לשני אלא גם לזוגיות עצמה. טוב לנו להשקיע בזוגיות שלנו ולהשקות אותה כמו גינה שזקוקה לטיפול כדי לפרוח. בסרטון הזה אני חולקת אתכם תרגיל זוגי כייפי ונחמד.
 • 53 - האם כל העולם נגדי?
  פעמים אנחנו מרגישים שהעולם הזה קשה, לא נעים, שהכל הולך נגדנו, ש'רק לי הדברים לא מסתדרים' ושכולם רוצים ברעתנו. אבל כאשר אנחנו רואים את העולם בצורה כזאת יש לזה השלכות. בסרטון הזה אדבר על הבחירה בחיים ופרידה מתודעת הקורבנות.
 • 52 - לעשות את הדבר הנכון בזמן הנכון
  אנחנו לא תמיד יודעים מה לעשות, מה הדבר הנכון לעשות עכשיו? מה הכיוון אליו ללכת? מתי כדאי לנו לנקוט פעולה מסויימת. ואז אנחנו מתבלבלים, לא בטוחים בעצמנו. הקדשתי את הסרטון הזה בכדי לחלוק אתכם איך אפשר לדעת לעשות את הדבר הנגון בזמן הנכון. תמצאו בו טיפים והכוונה בנושא זה.
 • 51- חופש מיני
  מה הוא חופש מיני? ומה יכול לעזור לנו להרגיש באמת חופשיים במיניות שלנו. בסרטון הזה אני מרחיבה על הנושא.
 • 50 - טראומות מיניות וההשפעה שלהן על חיינו
  אבדת את החשק המיני? כואב לך? יש לך בעיות בתפקוד? הרבה אנשים חווים בעיות במיניות ומנסים לטפל בהן במשך שנים וכלום לא עוזר, ואז בעצם מגלים שיש כאן סיבה נסתרת. בסרטון זה אדבר על ההשפעה של טראומות על המיניות שלנו וההשפעה של טאומות מיניות על החיים שלנו.
 • 49 - איך האישיות שלנו משפיעה על המיניות שלנו
  מיניות היא לא דבר נפרד ממי שחווה אותה. היא חלק מחובר, קשור ומושפע מהאישיות שלנו. יש קשר ישיר בין מי שאנחנו לדרך בה אנחנו עושים אהבה וחווים מיניות. בסרטון הזה ארחיב על הנושא.
 • 48 - עבודת המידות ביוגה והקשרן לאיכות החיים שלנו
  איכות חיים מביאה לנו שקט נפשי, נעימות, שמחה ורוגע. הרבה פעמים אנחנו מרגישים שאיכות החיים שלנו נפגמת מכל מיני סיבות. בסרטון הזה אדבר על הקשר בין עבודת המידות ביוגה ואיך היא משפיעה על איכות החיים שלנו.
 • 47 - ריפוי וחמלה
  לינק למדיטציה המדוברת בסרטון - https://goo.gl/Rk6ECc כשאנחנו רוצים ריפוי, יש צורך שנתבונן על הרבה אספקטים בחיים שלנו. חמלה היא אספקט חשוב מאוד בריפוי אם זה ריפוי עצמי או עזרה בריפוי של אדם אחר. כשאנחנו מעירים את החמלה בליבנו, אנחנו פותחים שער נוסף, דרכו נוכל לחוות ריפוי לגוף, ללב, לרגש, לנשמה. בסרטון הזה, אני נותנת הקדמה לתרגול ריפוי חמלה ידוע, הנקא "טונגלן", ומסבירה עוד קצת על אספקטים בריפוי שלנו. לאחר הסרטון מומלץ לגשת ולשמוע את מדיטצית הטונגלן בלינק הזה https://goo.gl/Rk6ECc
 • 46 - לאפשר מרווחים
  לרבים מאיתנו יש רצון פנימי עמוק לשלוט בסיטואציות בחיים שלנו, בתחילת קשר, בזוגיות ארוכת טווח, במיניות, בעבודה, עם חברים, עם התרגול הרוחני שלנו. אבל מה קורה כשאנחנו לא משחררים את המושכות? ומה היה קורה אם היינו מוכנים לאפשר מרווחים?
 • 45 - מה נחוץ לנו לריפוי עצמי?
  הפעם אני מעלה הקלטה של לייב פייסבוק שעשיתי ביום שני שעבר, השיעור היה כל כך חשוב שהחלטתי שאני רוצה להעלות אותו כסרטון של "עולם הטנטרה", בכדי שיוכל להגיע לעוד אנשים ולתמוך בתהליכי ריפוי. כאשר אנחנו מבינים שאנחנו צריכים לרפא את עצמנו, אנחנו כבר עושים צעד גדול לקראת הריפוי המיוחל, מכיוון שקודם כל הבנו שאנחנו זקוקים לריפוי. מרגע זה והלאה אנחנו עשויים להתקל בקשיים, ובגורמים נוספים שיכולים לעכב את הריפוי שלנו. בסרטון הזה אני מדברת על מה נחוץ לנו בכדי לרפא את עצמנו, מה הדברים שמעכבים אותנו ואיך אנחנו יכולים להתגבר על הקשיים ולעשות שינוי משמעותי ואפילו לרפא את הבעיות עליהן אנחנו רוצים לעבוד.
 • 44 - הסבלנות משתלמת
  אנחנו חיים בעידן של סיפוקים מיידים, רוצים ישר לקבל תשובה, או תגובה לדברינו ולסוגיות שונות, רוצים ישר לראות תוצאות ולחוות הצלחה במהירות. אם זה בעסקים, בחיפוש בית, מציאת ייעוד, בזוגיות ובמיניות שלנו. אך המציאות הרבה פעמים מראה לנו שיש צורך להתייחס אחרת לדברים ולפתח סבלנות. בסרטון הזה אדבר על למה ואיך הסבלנות משתלמת לנו.
 • 43 - כשהמיניות מגיעה למבוי סתום בזוגיות
  מה לעשות כשאנחנו מרגישים שהגענו למבוי סתום במיניות שלנו בתוך זוגיות? כאשר אנחנו מרגישים סגורים אחד מול השניה, נמנעים מלהתקרב, חווים תסכול מהמיניות שלנו ופשוט כבר לא יודעים מה לעשות. זו תופעה שאפשר לרפא, והמיניות והזוגיות שלנו יכולה להשתפר. בסרטון הזה אני מסבירה איך.
 • 42 - אי ודאות
  כשאנחנו נמצאים באי ודאות לגבי החיים שלנו, זה יוצר לנו בלבול, קיווץ, פחד, תקיעות ועוד רגשות שקשה לנו להתמודד איתן. והאמת היא שאי וודאות מביאה לנו גם הרבה דברים חיוביים. בסרטון הזה אדבר על איך להתמודד עם אי וודאות ומה היא באמת מנקודת מבט רוחני. קרדיט תמונה - גלעד פרייס https://www.instagram.com/bobopopo123/
 • 41 - בגידות וקארמה
  בגידות זה נושא כאוב ועדין לכל הנוגעים בדבר, איך שלא נסתכל על זה. וכדאי גם לדעת מה ההשלכות הקארמתיות של המעשה. בסרטון הזה נבין מה זו קארמה ומה המשמעות של בגידה על הקארמה שלנו.
 • 40 - זוגיות רוחנית תאכלס עם ו'איט ואורי נצר
  בפרק הזה יש לי את הזכות לארח את ואיט ואורי נצר, מייסדי "האקדמיה להזכרות", מורים רוחניים מדהימים וזוג כבר 20 שנה, שחולקים איתנו מהידע והנסיון הרב שלהם על "זוגיות רוחנית תאכלס". רבים רוצים לחוות זוגיות הרמונית ורוחנית או ליצור זוגיות כזאת. האמת היא שבכדי שזוגיות תיהיה הרמונית ורוחנית, אנחנו צריכים גם להסתכל על דברים תאכלס. הסרטון הזה מוקדש כולו לנושא זה.
 • 39 - העלמות ממערכות יחסים
  אחת התופעות שלפעמים אנחנו נתקלים בהן במערכות יחסים, היא תופעת ההעלמות. לא משנה אם זה קשר שרק התחיל, או שאנחנו באמצע מערכת יחסים של כמה חודשים או שנים, יש אנשים מסויימים שבוחרים להעלם פתאום. יש לכך הרבה סיבות, וזו תופעה שדורשת תשומת לב. בסרטון הזה בחרתי להתמקד בכמה נקודות שכדאי לשים אליהן לב בתהליך כזה בצד של הנעלם ובצד של זה שנעלמו לו.
 • 38 - חקירה מינית
  עולם הטנטרה עם נעמה הנגבי #38 - חקירה מינית אם יש לך רצון לשפר את המיניות שלך או אם יש לך קריאה להתנסות בדברים חדשים לבד או עם בן או בת הזוג שלך, אז הסרטון הזה יכול לתת לך כיוון לאיך לצאת למסע של חקירה מינית. משותפת או לבד.
 • 37 - סוד השקט
  היום אני מארחת בסדרת הסרטונים שלי את יהודית גליק גיתה. אנחנו עסוקים בהרבה דברים ביום יום שלנו, מוצאים את עצמנו בסערות רגשות, בחוסר יכולת לקחת החלטות, במצבי רוח ועוד..... ויש סוד אחד שטמון בשקט, שאותו אנחנו רוצות לחלוק אתכם.
 • 36 - לקיחת החלטות - הדבר הנכון בזמן הנכון
  הרבה פעמים כשיש לנו החלטות לעשות אנחנו מתחילים להסתבך עם עצמנו להכנס ללופ, ואנחנו לא מוצאים את הדרך החוצה. בסרטון הזה אני מתמקדת בכמה נקדודות שיכולות לעזור לנו לעשות החלטות, בעיקר שנוגע לתהליכים, סדנאות ולימודים שאנחנו רוצים לעשות אך לא יודעים אם זה הדבר הנכון עבורנו.
 • 35 - התמודדות עם פרידה
  פרדות הן רגעים מאוד מטלטלים בחיים שלנו, הם גם שערים שאנחנו יכולים לצמוח מהם. את הפרק הזה אני מקדישה לתמיכה במי שעובר פרידה וחולקת אתכם כמה דברים שיכולים לעזור לעבור את התקופה המאתגרת.
 • 34 - איך אפשר לשפר מיניות לא טובה ולמה זה קורה?
  מתוך שיחות רבות עם אנשים בזוגיות ארוכת שנים, עולות שוב ושוב אותן נקודות למה חוסם את בני הזוג מלחוות מיניות טובה. הבנתי שאני רוצה לחלוק אתכם כמה נקודות על מה הסיבות שהמיניות שלנו לא טובה בזוגיות ארוכת שנים ומה כדאי לעשות כדי לשפר אותה ולחוות שוב מיניות נהדרת.
 • 33 - איך לייצר זוגיות בחיינו?
  ביקשו ממני לייעד סרטון על איך לייצר זוגיות בחיינו ואני שמחה לעשות אחד כזה ! אני פוגשת הרבה אנשים שמחפשים זוגיות, שרוצים זוגיות, שחולמים על זוגיות. שלא מבינים איך הם לא מצליחים להתחבר עם בן או בת זוג ומה לא בסדר? בסרטון הזה אני מדברת על 3 רבדים : כוונה, תדר ופעולה.
 • 32 - "אף פעם לא חוויתי אורגזמה"!
  עולם הטנטרה עם נעמה הנגבי #31 - אף פעם לא חוויתי אורגזמה! הרבה נשים אומרות שהן לא חוו אורגזמה בחייהן, הן מרגישות תסכול ופספוס ורוצות להתחיל לחוות את הקסם הזה שכל העולם מדבר עליו. בסרטון הזה אני מדברת על מה הסיבות שגורמות לנשים לא לחוות אורגזמה ומה אפשר לעשות כדי לשנות ולהתחיל להנות!
 • 31 - איך האגו מפריע למערכות היחסים שלנו?
  לפעמים אנחנו אפילו לא שמים לב שזה אנחנו ששמים לעצמנו מקלות בגלגלים, אנחנו שמחבלים במערכות היחסים שלנו ואנחנו שהורסים לעצמנו. הרבה פעמים אנחנו עושים את זה מתוך האגו שלנו. בסרטון הזה אני אדבר על מה זה אגו, למה הוא מזיק למערכות היחסים שלנו. ומה אפשר לעשות כדי שהוא לא יעמוד בדרכנו.
 • 30 - לאלף את המחשבות שלנו
  כשאנחנו רוצים להתרכז בדבר מה ולא מצליחים זה די מאתגר ואפילו מייאש לעיתים. בסרטון הזה אני חולקת אתכם תכניקה שלמדתי מהמורה שלי, סהג'ננדה, על איך אפשר לאלף את המיינד שלנו ולנתב את המחשבה לריכוז ומיקוד.
 • 29 - איך לקבל החלטות ולצאת מתקיעות?
  אני פוגשת לא מעט אנשים שנמצאים בהתלבטות או בתקיעות בחיים שלהם. אם זה בחיפוש אחר "מה אני רוצה לעשות בחיים שלי" ונשארים זמן רב באי עשיה, אם זה בתקיעות בזוגיות לא טובה ולא מספקת, ללא יכולת לזוז או לשנות אבל עם ניצוץ קטן של ידיעה שצריך. או פשוט נמצאים בצומת דרכים ופשוט קופאים ולא יודעים לאן לפנות עכשיו. לכן החלטתי לעשות על כך סרטון עם טיפים על איך לצאת מתקיעות, לעזור לעצמנו להחליט ולהתחיל לזוז לקראת החיים שבאמת רוצים לחיות.
 • 28 - על אהבה וכח המשיכה הפואטי
  בטנטרה אנחנו לומדים להסתכל על העולם ולחוות אותו בדרך שונה, קסומה וחייה יותר. היום קיבלתי תזכורת על כך מהאחיינית שלי והחלטתי להעלות על כך סרטון.
 • 27 - השפעת האנרגיה על המיניות שלנו
  העונג המיני שלנו לא מגיע מאברי הגוף בלבד, יש לא מעט מרכיבים למיניות טובה והנאה במיניות. בסרטון נדבר על כמה מהם ונתמקד בחשיבות ומשמעות האנרגיה לעונג המיני שלנו.
 • 26 - המדע של הטנטרה יוגה
  טנטרה יוגה היא מדע מדוייק שמתעסק באנרגיה, בטיהור, בתודעה ועוד. אנחנו המדענים והגוף שלנו הוא המעבדה. המתרגל הטנטרי לומד איך לנתב אנרגיה בגוף ומה לעשות איתה. בסרטון נלמד עוד על הנושא.
 • 25 - להכניס שפע כלכלי לחיים שלי!
  לחיות חיים של רווחה ושפע זה דבר שנעים לכולנו, יש דרכים להגדיל את השפע בחיינו ולהזרים יותר כסף מבחינה אנרגטית לפיזית. בסרטון הזה נדבר על כמה מהדרכים האלו ועל איך הטנטרה מתייחסת לשפע.
 • 24 - שיווה שאקטי - התנוחה המפורסמת וההסבר מאחוריה
  הסרטון הזה מדבר על מה המשמעות של שיווה ושאקטי בטנטרה המסורתית. מה הקשר ביניהם לחיי היום יום שלנו, ואיך התנוחה המפורסמת הזאת משפיעה עלינו במיניות. ***** שימו לב שהמילה האחרונה נקטעה בסרטון ******* המילה החסרה בסיום הסרטון היא "תודעה ואנרגיה"! "בואו לחבר תודעה ואנרגיה".
 • 23 - המכשולים לתרגול מוצלח של טנטרה מינית
  יש התעניינות רבה בטנטרה מינית ורצון להצליח להשתמש בידע הטנטרה בכדי לשפר את חיי המין והאינטימיות בחיינו, יש גם לימוד נרחב בנושא. בסרטון זה נדבר על מה יכול להוות מכשול עבורנו להצלחה בתרגול הטנטרה המינית ואיפה אנחנו שמים לעצמנו מקל בגלגלים....
 • 22 - מה נחוץ לנו להצלחת תרגול הטנטרה המינית
  יש התעניינות רבה בטנטרה מינית ורצון להצליח להשתמש בידע הטנטרה בכדי לשפר את חיי המין והאינטימיות בחיינו, יש גם לימוד נרחב בנושא. בסרטון זה נדבר על מה האיכויות הנחוצות לנו בכדי לקחת את כל הידע שלמדנו ולהצליח ליישם אותו בחיינו על מנת להנות מפירות תרגול הטנטרה המינית ולחוות מיניות טובה ומענגת יותר.
 • 21 - על הפחד מאינטימיות ואיך להתגבר עליו
  עולם הטנטרה עם נעמה הנגבי #21 - על הפחד מאינטימיות ואיך להתגבר עליו מה לעשות כשעולה בנו פחד מאינטימיות במערכת יחסים, ואנחנו מתחילים להסגר, קופאים או מרגישים פתאום לא מוכנים לזה?
 • 20 - על עבדות וחופש בחיים שלנו
  מה בחיים שלנו גורם לנו להיות עבדים? ומה יכול לגרום לנו לחיות בחופש? שיחה קצרה על איך אנחנו גורמים לעצמנו סבל וכיצד אפשר לחיות חיים שבהם אנחנו חיים כמו שאנחנו רוצים בחופש מלא.
 • 19 - איך לעזור ולתמוך במתים - סדרת הכנה למוות ועזרה לנוטים למות - פרק 4
  הפרק הרביעי ממוקד בעזרה ותמיכה במי שכבר עזב את גופו. כאשר אדם אהוב מתקרב למוות, הרבה פעמים אנחנו רוצים לעזור ולא יודעים איך. והאמת היא שהם זקוקים לעזרתנו גם אחרי רגע המוות. הסדרה הזאת מתמקדת בהכנה למוות, בעזרה לנוטים למות ולאלו שכבר לא איתנו. אפשר לשמוע ולתרגל את הטונגלן כאן -https://www.youtube.com/watch?v=oxamn...
 • 18 - מה עושים ברגע המוות - סדרת הכנה למוות ועזרה לנוטים למות - פרק 3
  הפרק השלישי ממוקד במה חשוב שנדע על רגע המוות, שהוא קריטי מבחינה רוחנית ומה מומלץ לעשות. כאשר אדם אהוב מתקרב למוות, הרבה פעמים אנחנו רוצים לעזור ולא יודעים איך. והאמת היא שהם זקוקים לעזרתנו גם אחרי רגע המוות. הסדרה הזאת מתמקדת בהכנה למוות, בעזרה לנוטים למות ולאלו שכבר לא איתנו.
 • 17 - סדרת הכנה למוות ועזרה לנוטים למות - פרק 2
  הפרק השני ממוקד בשלב במה כדאי לעשות בימים האחרונים לפני רגע המוות. הסרטון נקטע לקראת הסוף והנושא ממשיך בסרטון הבא - פרק 3. כאשר אדם אהוב מתקרב למוות, הרבה פעמים אנחנו רוצים לעזור ולא יודעים איך. והאמת היא שהם זקוקים לעזרתנו גם אחרי רגע המוות. הסדרה הזאת מתמקדת בהכנה למוות, בעזרה לנוטים למות ולאלו שכבר לא איתנו.
 • 16 - סדרת הכנה למוות ועזרה לנוטים למות - פרק 1
  הפרק הראשון ממוקד בשלב הראשון של ההכנה למוות. כאשר אדם אהוב מתקרב למוות, הרבה פעמים אנחנו רוצים לעזור ולא יודעים איך. והאמת היא שהם זקוקים לעזרתנו גם אחרי רגע המוות. הסדרה הזאת מתמקדת בהכנה למוות, בעזרה לנוטים למות ולאלו שכבר לא איתנו.
 • 15 - הקשר בין מעשה האהבה לחיי היום יום שלנו
  אנחנו לא תמיד יודעים שיש קשר בין מה שאנחנו עושים ביום יום שחנו לבין מעשה האהבה שלנו. ורציתי לספר לכם על הקשר ההדוק בין הדברים.
 • 14 - ממה נובעות הבעיות שלנו במיניות?
  שיחה על שורש הבעיות והחסמים שלנו במיניות שמונעים מאיתנו לחוות את העונג של מעשה האהבה.
 • 13 - כח רצון להגשמת מטרות
  עולם הטנטרה עם נעמה הנגבי #13 - כח רצון להגשמת מטרות הרבה פעמים אנחנו מאוד רוצים לעשות משהו ואולי אפילו מתחילים, אבל לא מוצאים מספיק כח רצון ודרייב בתוכנו כדי לממש. ביקשו ממני לדבר על הנושא הזה ובסרטון הזה אני נותנת כמה טיפים כדי לעזור לממש את המטרות שלנו.
 • 12 - חמשת גופי האדם וריפוי בעזרת היוגה
  היוגה מלמדת אותנו על 5 גופים של האדם, יש חשיבות מאוד גדולה לגופים האלו בריפוי של כל מיני מחלות שאנחנו סובלים מהם. יוגה תראפיה וריפוי על ידי יוגה מזמין ריפוי של כל אחד מהגופים שלנו. בסרטון הזה אני מסבירה על הגופים והקשר שלהם לריפוי.
 • 11 - לבוש סקסי ואביזרי מין בטנטרה
  מה המקום של הלבוש הסקסי ואביזרי המין בראי הטנטרה והמיניות המקודשת ומה נשים מעדיפות? זו שאלה שנשלחה עבורי עבור סדרת הסרטונים הזאת ואני שמחה לענות עליה כאן
 • 10 - איך להתחבר לעולם הטנטרה במיניות עם בת/בן זוג שלא מתעניינים בטנטרה
  שיחה קצרה על נושא כל כך חשוב שיכול לשמור על מיניות בריאה בזוגיות שלנו. מה לעשות אם אני רוצה להכניס את הטנטרה המינית לחיי ובן או בת הזוגשלי לא? ואיך נוכל לחוות איתם יחד את עולם הטנטרה?
 • 09 - הטנטרה של האוכל
  הטנטרה מדברת על איך להפוך כל דבר לתרגול מענג ולהתרחבות התודעה. גלו איך האוכל הופך לתרגול טנטרי...
 • 08 - לשנה החדשה - Updating the illusion
  איך להכין את עצמנו ולעדכן את התוכנה הפנימית של החיים שלנו לקראת השנה החדשה!
 • 07 - איך להתנהל עם מיניות בתחילת הקשר (לנשים)
  מתי להתנשק? מתי להכנס למיטה? כמה מהר להתקדם? יש לנו הרבה שאלות מסביבלמיניות בתחילת הקשר ורציתי לחלוק איתכן כמה נקודות בנושא.
 • 06 - על מיניות אוהבת ופורנו
  היום מלמדים אותנו שפורנו זה "המיניות" וזו הדרך שאנחנו אמורים לעשות סקס. והאמת היא שרבים חווים בדיוק ההפך, שהפורנו רק מרחיק אותם אחד מהשני. יש דרך אחרת ואני קוראת לה מיניות אוהבת, נוכחת וקשובה. בסרטון אני נותנת כמה טיפים על הדרך הזאת.
 • 05 - גרם של תרגול = טון של תאוריה
  לא משנה כמה נלמד, זה יהיה חצי כח עד שגם נתרגל את זה. תרגול ולמידה עם כמו שתי כנפי ציפור שעוזורות לנו לעוף ולממש את עצמנו.
 • 04 - עמדת ההטענה שלנו
  רציתי לחלוק אתכם כמה מילים על 5 עמדות הטענה שזמינות לנו כאשר אנחנו מרגישים מרוקנים, עייפים, עצובים. וגם כהטענה מונעת 🙂 כדי שלא נתרוקן.....
 • 03 - הגישה הרוחנית
  היום אני עונה על השאלה מה הגישה הרוחנית אליה התחברתי יותר מהכל ולמה? מצורף שיר שכתבתי לפני כמה שנים שמתקשר לסרטון: "How can one confine god to this or that truth, Saying that his image is wrong in other peoples heart. They have told me It is better for you to stick to one path. I nodded silently and thought, How can i confine god and put him in a cage of concepts? Since he is all in all And non at all I smile to you and say, Beloved, I find you in everything and in any ways that you have created for us, your lovers. For i am so deeply in love... And we are playing a wonderful game together"...
 • 02 - תרגול פורמאלי ולא פורמאלי - ניקוש עשבים וגן העדן
  מה זה תרגול פורמאלי ותרגול לא פורמאלי והחשיבות של כל אחד מהם לתמונה השלמה. ומה הקשר בין עישוב לחיים בגינת גן עדן?
 • 01 - מה זה הצלחה בחיים?
  איך אנחנו מגדירים הצלחה בחיים? האם זה כשאנחנו משיגים את התוצאות שרצינו, האם זה כשאנחנו מצלחים במה שאנחנו עושים או שהחברה/משפחה מרוצה מאיתנו? מה זה נקרא הצלחה בחיים?
 • 00 - הקשר בין טנטרה לסרטונים שלי
  מה הקשר בין טנטרה, עדכוני תוכנה, מוות, מיניות, אוכל, אהבה ועוד....? ולמה מה שאני מלמדת בסרטונים שלי קשור לטנטרה?